CFP (Call For Papers)

CFP (Call For Papers) cały czas jest otwarte, aż do całkowitego zapełnienia agendy.

Na początku kwietnia 2019 planujemy wybrać ostatnie tematy, które pojawią się na konferencyjnej scenie Greenfield. Dlatego jeśli chciałabyś/chciałbyś wystąpić na naszej scenie to nie zwlekaj.

Kryteria CFP - tematyka

Tematyka konferencji jest agnostyczna technologicznie, więc jedyną regułą jaką stosujemy przy wyborze jest omijanie tematów stricte technologicznych (np. Java, .NET, PHP), poza oczywiście takimi jak np. JavaScript, który jest powszechny wszędzie. Technologia w tle, dla konceptu samej prezentacji, jest oczywiście mile widziana. Dla przykładu jeśli Twój temat bazuje na technologii web i przekazywana wiedza będzie mogła być zastosowana przez programistów wielu języków programowania czy też technologii, to śmiało! Taki temat jak najbardziej się nadaje. Innych ograniczeń nie widzimy.

Pamiętaj, że na konferencji będzie można spotkać zarówno tematy twarde (technologiczne) jak i miękkie.

Zaproponuj jeden lub więcej tematów. Do każdego tematu dołącz opis, który będzie można umieścić na stronie.

Kryteria CFP - prelegent

Nawet najbardziej nieciekawy temat może być ciekawy, jeśli prelegent ma w sobie to coś, co programiści lubią najbardziej na konferencjach. Dlatego jesteśmy Ciebie tak samo ciekawi jak tematu, który proponujesz!

Przedstaw się. Jeżeli występowałeś już wcześniej na konferencji, prowadzisz bloga/vloga, szkolenia lub inną działalność społeczną związaną z programowaniem to pochwal się tym.

Bardzo ważnym dla nas elementem jest również Twoja aktywność w sieci. Jeśli prowadzisz Twittera, ale nie jesteś popularny na scenie, to może to być dla nas istotne.

Reasumując

Twoje zgłoszenie powinno zawierać:
  1. informację o Tobie jako prezenterze,
  2. informacje o prezentacji,
  3. abstrakt / zajawkę,
  4. biografię,
  5. Twoje zdjęcia do umieszczenia na stronie (najlepiej w dużej rozdzielczości),
  6. wymagania dodatkowe co do wyposażenia, jeśli takie posiadasz,
  7. pytania do nas, jeśli takie posiadasz,
  8. inne istotne informacje, które Twoim zdaniem mogą się przydać w CFP.

Nasze wsparcie

Wszystkich wybranych w CFP prelegentów wspieramy poprzez zwrot kosztów dojazdu oraz noclegu, który dla Ciebie organizujemy.

Z racji, że bilety idą na cel charytatywny, to od razu pytanie do Ciebie czy alternatywnie chcesz nas wesprzeć nie pobierając powyższych "profitów", co wspomogłoby budżet konferencji. Pamiętaj jednak, że to absolutnie nie jest ani wymagane ani też oczekiwane, czyli skorzystaj z naszego wsparcia jeśli tylko masz odrobinę wątpliwości, a my będziemy zaszczyceni Twoją obecnością!

Co dalej?

Swoje zgłoszenie wyślij na contact@greenfieldconf.pl. Damy ci znać, jeżeli któryś z twoich tematów zostanie wybrany do agendy konferencji.

Czekamy i na twoje zgłoszenie!