Zostań prelegentem

Call For Papers

Szukamy najlepszych prelegentów, oryginalnego podejścia do świata IT/UX. CFP (Call For Papers) cały czas jest otwarte, aż do całkowitego zapełnienia agendy.

Zgłoś się już teraz

[email protected]
GreenfieldConf
Kryteria CFP

Na co zwracamy uwagę

Tematyka

Konferencja jest agnostyczna technologicznie (bez tematów poświęconych jednemu językowi programowania np. .NET, PHP etc.). Zdajemy sobie sprawę, że nie sposób mówić o IT bez technologii, lecz niech to nie będzie główny przedmiot Twojego wystąpienia.

To jest konferencja głównie dla programistów. Szukamy też tematów miękkich - wszystkiego co dotyka branżę w codziennej pracy.

GreenfieldConf

Prelegent

Jesteśmy Ciebie tak samo ciekawi jak tematu, który proponujesz. Przedstaw się. Pochwal się swoimi wystąpieniami na innych konferencjach. Prowadzisz bloga/vloga, szkolenia - tym lepiej!

Bardzo ważnym dla nas elementem jest również Twoja aktywność w sieci. Jeśli prowadzisz Twittera, ale nie jesteś popularny na scenie, to może to być dla nas istotne.

Nasze wsparcie

Wszystkich wybranych w CFP prelegentów wspieramy poprzez zwrot kosztów dojazdu oraz noclegu, który dla Ciebie organizujemy. Działamy charytatywnie - daj znać jeżeli chcesz zrezygnować z powyższych powyższych "profitów". To wspomoże budżet konferencji luborganizacje charytatywne - Twoja decyzja. To absolutnie nie jest ani wymagane, ani też oczekiwane. Skorzystaj z naszego wsparcia jeśli tylko masz odrobinę wątpliwości, a my będziemy zaszczyceni Twoją obecnością!

GreenfieldConf

Reasumując

Wszystkich wybranych w CFP prelegentów wspieramy poprzez zwrot kosztów dojazdu oraz noclegu, który dla Ciebie organizujemy.

  • informację o Tobie jako prelegencie,
  • informacje o prezentacji,
  • abstrakt / zajawkę,
  • Twoje zdjęcie (do umieszczenia na stronie).

Wymagania dodatkowe co do wyposażenia, pytania do nas (jeśli takie posiadasz) i ew. informacje dodatkowe, które Twoim zdaniem powinniśmy wziąć pod uwagę.

GreenfieldConf

Swoje zgłoszenie wyślij na

[email protected]

Damy ci znać, jeżeli któryś z twoich tematów zostanie wybrany do agendy konferencji.