#zostanwdomu

Ostrzeżenie dot. Coronavirusa

Tegoroczna edycja została odwołana z uwagi na ostrzeżenie dotyczące coronavirusa

Cześć

W związku z pandemią choroby COVID-19 odwołujemy tegoroczną edycję konferencji.

To była trudna decyzja i mamy nadzieję, że rozumiesz dlaczego musieliśmy tak postąpić. Wiele osób w jednym miejscu stwarza zagrożenie dla wszystkich uczestników, jak również osób, z którymi mają kontakt po konferencji. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i mamy nadzieję, że pomimo tego spotkamy się za rok.

Szczególne podziękowania należą się wszystkim partnerom, którzy podjęli decyzję o wzięciu udziału w tegorocznej edycji. Wnoszą wiele dobrego do środowiska IT i w dużej mierze to właśnie dzięki nim tak duże wydarzenie jest możliwe.

Serdecznie dziękujemy Partnerom Diamentowym:

  • Metapack,
  • Apator Rector,
  • Ekoenergetyka,

jak również Partnerom Złotym: firmie abilet.pl, expondo.pl, GlobalLogic, oraz wszystkim partnerom medialnym, dzięki którym było o nas głośno i mogliśmy liczyć na gości nie tylko z Zielonej Góry.

Równie mocno chcielibyśmy podziękować prelegentom, którzy mieli u nas wystąpić (znajdziecie ich na https://greenfieldconf.pl), oraz tym, którzy wysłali swoje zgłoszenia w ramach Call For Papers.

To jednak nie jest koniec konferencji, a jedynie dłuższa przerwa, która ma przyczynić się do stabilizacji sytuacji na całym świecie i dlatego...

Śledźcie nas na naszych social mediach:

  • Facebook
  • Twitter

Tymczasem do zobaczenia na kolejnej edycji konferencji Greenfield 2021!

Pozdrawiamy,
Zespół Greenfield

GreenfieldConf

#zostanwdomu

Trzymaj rękę na pulsie

Zapisz się do
newslettera

Bilety na zeszłoroczne konferencje wyprzedały się błyskawicznie. Nie daj się zaskoczyć! Nie spamujemy - w każdej chwili możesz się wypisać.